W zimowe wieczory dla wielu z nas nie ma nic przyjemniejszego niż chwile spędzone w blasku i cieple domowego kominka. Nie ma się też co dziwić, że zwolenników aranżacji z kominkiem w roli głównej jest coraz więcej. W końcu to rozwiązanie doskonałe nie tylko pod względem praktycznym, ale i wizualnym. Kominki świetnie się prezentują w każdej przestrzeni i tej tradycyjnej, i tej nowoczesnej, a co ważniejsze w zimowe, chłodne dni rozgrzeją atmosferę w naszych czterech kątach.

Kominek to jednak również sporo wyzwanie. Nie oszukujmy się, bałaganu to on potrafi narobić jak mało kto. Do tego przygotować trzeba drzewo i zawsze mieć je pod ręką. Pracy to trochę kosztuje. Nie zniechęcajcie się jednak tak łatwo – jest przecież marka Blomus, która wyratuje Was z niemal każdej opresji. Przedstawiam Wam zatem dziś akcesoria kominkowe z serii CHIMO, CANNETO, MADRA, a także BEBOP (https://www.homebutik.pl/akcesoria-do-kominka,k011001008.html).

Co kryje się pod tymi tajemniczymi nazwami? Najwyższa jakość, niezawodność, funkcjonalność, ponadczasowy charakter i elegancja. A konkretnie:

  • dla komfortowego przechowywania i przenoszenia drewna -stojaki MADRA oraz CHIMO;
  • dla zachowania porządku i utrzymania ciepła na dłużej – zestawy CHIMO i CANNETO w składzie miotełka, szufelka, pogrzebacz czy szczypce (w zależności od modelu);
  • dla ochrony przed zaprószeniem ognia przez żarzące się kawałki drewna – ekran kominkowy BEBOP.

Waszą uwagę chciałam zwrócić jednak szczególnie na ich wykonanie i niezwykle elegancką formę. Akcesoria kominkowe od marki Blomus stworzą doskonały duet z każdym kominkiem. Dzięki nim Wasz salon będzie mógł poszczycić się stylowym wyglądem, a Wy będziecie mogli korzystać z chwil błogiego relaksu  w zaciszu i cieple domowego ogniska.

Nasze aranżacje mówię same za siebie. I jak tu nie zakochać się w marce Blomus? Jeśli Wam też marzy się taki stylowy salon, zapraszam na homebutik.pl :)

 blomus CANNETO Kamingarnitur und MADRA Holztrage 65340_65339

 

Atmo_65130_65119jpgAtmo_65141Atmo_65130

 

 

 

Reklamy