Dzisiaj będzie coś w nieco innym klimacie – w klimacie modowym. W końcu każda Pani Domu powinna błyszczeć nie tylko w kuchni, ale również (a może nawet i przede wszystkim!) na mieście, w podróży, w towarzystwie, jednym słowem – wszędzie :)

margaretki

Wiosna na zewnątrz, czemu i nie w garderobie? Przydałoby się zatem przewietrzyć szafę i wprowadzić do niej wiosenną nutkę. Co powiecie na stylowe dodatki w pięknych, kwiecistych wzorach? Na zakupach świetnie sprawdzą się shopperki, te tradycyjne, jak i ich nieco stuningowane wersje – cityshopper czy loopshoper. Na większe zakupy warto zabrać ze sobą większy model, a najlepiej wózek zakupowy, bo jak same wiecie, czasem nasze „idę tylko po chleb”, potrafi przerodzić się w nieoczekiwaną wyprawę po sklepowych regałach :) A może planujecie już pierwsze wiosenne wyprawy i pikniki? Koszyki w kwiecistych wzorach będą idealne, a na dłuższe wyjazdy – torba allrounder, najlepiej w zestawie z kosmetyczką. Warto przygotować się również na wiosenne niespodzianki pogodowe. Parasolki w oryginalnych wzorach będą jak znalazł na nieoczekiwane majowe deszcze.

Mam nadzieję, że każda z Was znajdzie dla siebie coś, czym zechce zabłysnąć tej wiosny na ulicach miast, miasteczek i podmiejskich ścieżek :)

BIAŁE MARGARETKI :)

BK7038

margaretki 2

(https://www.homebutik.pl/?ciag=margaretki&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

TAJEMNICZY MARIGOLD :)

(https://www.homebutik.pl/?ciag=marigold&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

PEŁEN KOLORU I UROKU FLOWER :)

flower

(https://www.homebutik.pl/?ciag=4031&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

FLOWER Z DOMIESZKĄ LOLIPOP :)

Bez tytułu

flowe special

(https://www.homebutik.pl/?ciag=special+edition+flower&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

I jak, zdecydowałyście już, który wzór wybierzecie na podbój miasta i wiosenne voyage? :)

Reklamy