Jeszcze do niedawna dominował pogląd, że z wózkiem na zakupy to można iść, ale na targ. I to w dodatku, że z takim sprzętem na ulicy to może pokazać się, ale tylko babcia, bo przecież to obciach. Tymczasem wózki na zakupy szturmem wkroczyły na wybiegi i stały się hitem również wśród młodszego pokolenia. Ostatnio zwróciła na nie uwagę nawet sama Pani Gadżet (http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/wozki-na-zakupy-najlepsze-z-najlepszych,198946.html). Idąc typ tropem postanowiłam i ja przyjrzeć się im bliżej i rozłożyć na czynniki pierwsze wózki zakupowe marki reisenthel. W ten o to sposób mam przyjemność przedstawić Wam 7 powodów, dla których warto wyposażyć się w wózek zakupowy.

trolley-M_mini-maxi-basket_hopi_reisenthel_Web_PE_01

1. DBAMY O KRĘGOSŁUP. Największą zaletą wózków zakupowych jest to, że dzięki nim możemy zaprzestać dźwigania ciężkich siatek i bardziej zadbać o nasze zdrowie. Nasz nadwyrężony kręgosłup na pewno będzie nam za to wdzięczny.

wozek 2

 2. DBAMY O KONDYCJĘ. Na poprawę naszego stanu zdrowia wpłynie również fakt, że dzięki wózkom zakupowym będziemy mogli zrezygnować z jazdy po zakupy samochodem i częściej chodzić po nie pieszo. Z wózkami zakupowymi możecie wygodnie spacerować (a nawet biegać ;)). Wiosną każda forma aktywności wskazana!

OE7036

3. JESTEŚMY EKO. Dzięki wózkom zakupowym pozbywamy się raz na zawsze problemu plastikowych toreb i siatek. Tym samym możemy zabłyszczeć wśród naszych znajomych postawą proekologiczną i pokazać, że problemy środowiska nie są nam obojętne.

carrybag_carrycruiser_hopi_reisenthel_Web_FA_01

4. JESTEŚMY TRENDY. Wózki zakupowe stały się hitem. Obecnie pokazanie się z nimi na ulicy to nie obciach, a wręcz odwrotnie – powód do dumy. Znajomi mogą tylko pozazdrościć nam, że jesteśmy na czasie i znamy najnowsze trendy modowe.

5. WÓZKI POMIESZCZĄ WSZYSTKO. Wózki są bardzo pojemne, a co za tym idzie praktyczne. Dzięki nim zawsze będziecie przygotowani nawet na największe zakupy.

6. WÓZKI URZEKAJĄ FUNKCJONALNOŚCIĄ. Co prawda na rynku istnieje wiele modeli wózków, jednak każdy z nich wyróżnia się jakąś szczególną funkcją, co ułatwia dostosowanie do naszych indywidualnych potrzeb. Niektóre z nich, jak np. FOLDABLETROLLEY (https://www.homebutik.pl/?ciag=foldabletrolley&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search) można złożyć do niewielkich rozmiarów i łatwo przenosić czy przechowywać. Inne, takie jak CARRYCRUISER (https://www.homebutik.pl/?ciag=roe&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search), można wygodnie przypiąć do wózka w supermarkecie lub nosić jak torbę, dzięki dodatkowemu paskowi. Istnieją również modele wyposażone w funkcje termoizolacyjne (https://www.homebutik.pl/?ciag=carrycruiser+iso&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search) lub z możliwością dopasowania dodatkowej wkładki termoizolacyjne, idealne do przewożenia wszelkiego typu mrożonek czy zimnych napojów (https://www.homebutik.pl/?ciag=rnz&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search).

 

7. I wreszcie Drogie Panie, coś specjalnie dla Was – MĘŻCZYŹNI NIE SĄ JUŻ NAM POTRZEBNI. Której z nas zdarzyło się nie móc doprosić się swojego mężczyznę o pomoc w robieniu zakupów? Przypuszczam, że każdej. Z wózkami zakupowymi doskonale poradzimy sobie same, a pomoc leniwego tragarza nie będzie nam już potrzebna.

NT7036

Reklamy