Jeszcze tylko kilka dni i zaczynamy pierwszy w tym roku długi weekend! Jak tam zatem Wasze majówkowe plany? Wszystko już dopięte na ostatni guzik czy raczej czekacie na spontaniczną akcję? A może potrzebujecie inspiracji na zaplanowanie Waszej wyjątkowej majówki? Tych u mnie jak zawsze pod dostatkiem :)

BM4005 UH3004

Osobiście zdecydowanie polecam wypoczynek na łonie natury i maksymalne skorzystanie z uroków wiosny. W ogóle najlepiej, jeśli byłby to wypoczynek aktywny. Uwierzcie, nic tak nie relaksuje jak choćby chwila spaceru. A spacerować można praktycznie wszędzie, parków i pięknie kwitnących alejek nawet w mieście jest pod dostatkiem. Równie dobry pomysł na majówkę to długa, krajoznawcza wycieczka rowerowa. A dla fanów morskich przygód może jakiś rejs statkiem albo spływ kajakowy? Kto wie, może uda Wam się nawet zorganizować jakąś dłuższą wyprawę w góry albo nad jezioro. Albo chociaż jakiś mały wypad za miasto, np. na piknik. W ostateczności zawsze zostaje grill na tarasie :)

OR7009

Jeśli skusiłam Was propozycją aktywnego wypoczynku i postanowiliście wyruszyć w drogę, nie ważne czy to w krótką czy w długą, powinniście się dobrze do tego przygotować. Kilka akcesoriów może być szczególnie przydatnych.

Najważniejsza rzecz na wycieczce, a zwłaszcza na pikniku to oczywiście prowiant. Trzeba pamiętać o odpowiednim zapakowaniu jedzenia, tak aby mieć pewność, że się ono szybko nie zepsuje. Najlepszym i bardzo praktycznym rozwiązaniem jest lunch box. Doskonale nada się do przechowywania owoców, sałatek, makaronów i wszelkich innych przekąsek. W zasadzie nada się do wszystkiego :) Szczególnie ciekawą propozycję są pojemniki Lunch Box od marki Black+Blum wyposażone w zestaw sztućców oraz izotermiczne Lunch Bagi Iris wyróżniające się bardzo bogatą kolorystyką.

(https://www.homebutik.pl/?ciag=lunch&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

Przyda się pewnie również łyk gorącej herbaty na lepsze trawienie lub kawy – gdy zaczniemy odczuwać lekkie  zmęczenie wędrówką. Kubek termiczny to zatem kolejna rzecz, o której nie możemy zapomnieć wybierając się na majówkę.

Pao_Multi color.jpg(https://www.homebutik.pl/?ciag=kubek+te&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

Kubek i lunch box też trzeba jednak do czegoś spakować. Co powiecie na bardzo praktyczny, idealny na długie wędrówki plecak w wersji mini-maxi? Dzięki tej nowej funkcjonalności po skonsumowaniu prowiantu, będziecie mogli złożyć plecak do niewielkich rozmiarów i schować do kieszeni, tak aby po długiej wędrówce nie musieć męczyć się ze zbędnym bagażem na plecach. :)

(https://www.homebutik.pl/?ciag=rap&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

Z kolei na piknik bardziej praktyczna będzie torba coolerbag wyposażona w powłokę termoizolacyjną. Dzięki niej możesz zabrać na piknik wszystko na, co tylko masz ochotę. W torbie coolerbag bezpiecznie przechowasz między innymi mrożonki, świeże mięso i ryby.

coolerbag_carrybag_pumpkin_patchwork-pumpkin_reisenthel_Web_PE_01(https://www.homebutik.pl/?ciag=ruh&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

Na wyprawę rowerową również mam dla Was ciekawe rozwiązanie – koszyk bikebasket plus. Dlaczego warto zabrać go ze sobą? Ponieważ podróżując swoim jednośladem, warto mieć pod ręką wszystkie niezbędne rzeczy takie jak: woda, telefon czy aparat do uwieczniania majowych przygód.

rower(https://www.homebutik.pl/?ciag=bike&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

Na koniec jeszcze jedna rzecz, która może się przydać w trakcie weekendowych wypraw. Jak wiadomo, pogoda bywa kapryśna i lubi zaskakiwać, niekoniecznie pozytywnie, dlatego nie zapomnijcie wrzucić do kieszeni peleryny. Tak, tak do kieszeni. Pelerynę mini-maxi od marki reisenthel również możesz złożyć do niewielkich rozmiarów i wyciągnąć tylko na wypadek deszczu. Niemniej jednak mam nadzieję, że nie będzie to konieczne :)

mini-maxi-poncho_mini-maxi-shopper_hopi_reisenthel_Web_PE_01(https://www.homebutik.pl/?ciag=peleryna&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

UDANEJ MAJÓWKI KOCHANI! :)

Reklamy