Kochani czy pamiętacie, że już niedługo Dzień Matki? Warto pomyśleć o tym już teraz, żeby przypadkiem w ostatniej chwili nie kupować prezentu, z którego mama będzie zupełnie niezadowolona. W końcu tak wyjątkowa kobieta zasługuje na wyjątkowy i przemyślany prezent. Łatwe zadanie to pewnie nie jest, dlatego też wszystkim, którzy mają problem z dobraniem odpowiedniego prezentu podsuwam kilka pomysłów na wyjątkowy prezent dla mamy :)

dzien matki

JEŚLI TWOJA MAMA…

uwielbia otaczać się w kuchni niebanalnymi przedmiotami, postaw na jedyną w swoim rodzaju, zabawną serię akcesoriów kuchennych BIRDS. Znajdziesz w niej dozownik do cukru, mlecznik, solniczkę i pieprzniczkę oraz zestaw ocet & oliwa. 

(https://www.homebutik.pl/mlecznik-bird,k011003001,a1243.html https://www.homebutik.pl/dozownik-do-cukru,k011003004,a1240.html https://www.homebutik.pl/solniczka-amp-pieprzniczka-bird,k011003012,a1244.html )

…uwielbia ozdabiać dom pięknymi bukietami, weź pod uwagę kupno designerskiego wazonu, dzięki któremu Twoja mama będzie mogła tworzyć niepowtarzalne kompozycje kwiatowe.

(https://www.homebutik.pl/?ciag=wazon&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

 …zakochała się po uszy w skandynawskim designie, zakocha się z pewnością i w serii akcesoriów kuchennych RETRO od marki Jamie Olivier.

(https://www.homebutik.pl/?ciag=Jo+-+pojemnik&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

…nie wyobraża sobie dnia bez kawy, a w dodatku uwielbia prawdziwe włoskie smaki postaw na akcesoria, które uczynią jej codzienny rytuał picia kawy jeszcze przyjemniejszym.

(https://www.homebutik.pl/kawa-i-herbata,k011003001,s2.html)

…jest strasznym łasuchem i zawsze musi mieć pod ręką „coś na ząb” podaruj jej piękną, porcelanową miseczkę Vialli Design wypełnioną po brzegi jej ulubionymi przekąskami.

(https://www.homebutik.pl/?ciag=przek%C4%85s&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

…piecze najlepsze ciasta pod słońcem, zadbaj o to, aby piekła ich jeszcze więcej razem z marką Pavoni i ich wyjątkowymi formami na ciasta i inne słodkości.

(https://www.homebutik.pl/?action=search&ciag=pavoni&dla=&wysz_asor=&cena_od=&cena_do=&s=1)

… dba o swój wygląd bardziej niż niejedna nastolatka, podaruj jej niezwykle elegancką mini toaletkę od marki Philippi, aby zawsze mogła być pewna swojego pięknego wyglądu.

(https://www.homebutik.pl/philippi-p230001-lusterka-kosmetyczne-donatella-skora-szklo-aksamit-18x13x2-cm,k011002002,a7229.html
https://www.homebutik.pl/pudelko-na-bizuterie-donatella,k008007,a1680.html
https://www.homebutik.pl/lusterko-w-etui-donatella,k008007,a2073.html)

…przez Twoje wybryki ma wiecznie skołatane nerwy, podaruj jej poduszkę relaksacyjną, dzięki której doświadczy wielu upragnionych chwil wytchnienia.L36797_3(https://www.homebutik.pl/?ciag=poduszka&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

…jest dumną Panią Prezes lub też Dyrektor biegającą od spotkania do spotkania, przyda się jej się zapewne elegancki wizytownik, dzięki któremu już na wejściu zrobi dobre wrażenie na kontrahentach.

(https://www.homebutik.pl/?ciag=wizytownik&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

…jest stałą bywalczynią wszystkich lokalnych ( i nie tylko lokalnych) sklepów, sprezentuj jej najmodniejszy w tym sezonie kosz zakupowy, z którym jeszcze chętniej będzie biegać po zakupy.

(https://www.homebutik.pl/kosze-na-zakupy,k013002,s1.html)

I JAK? WIECIE JUŻ CZYM OBDARUJECIE SWOJĄ MAMĘ? :)

Reklamy