Dopiero co świętowaliśmy Dzień Mamy, a tu już przed nami kolejne ważne święto – Dzień Ojca. Macie problem z wyborem prezentu? Zupełnie niepotrzebnie! Mam dla Was kilka wyjątkowych propozycji dobranych tak, aby trafić w gusta i zainteresowania każdego taty. A wiemy, że wybór prezentu dla mężczyzny potrafi sprawić nieraz więcej problemów niż wybór prezentu dla kobiety. Panowie też potrafią być bardzo wymagający, dlatego koniecznie zajrzyjcie do artykułu :)dzien taty

 1. DLA TATY ELEGANTA DBAJĄCEGO O KAŻDY NAWET NAJMNIEJSZY SZCZEGÓŁ SWOJEGO WYGLĄDU – jeden z trzech zestawów „upiększających” od marki Philippi, do wyboru zestaw do czyszczenia obuwia, zestaw do manicure oraz wyjątkowy 7-elementowy zestaw GIORGIO stworzony z myślą o najbardziej wymagających mężczyznach.

  (https://www.homebutik.pl/akcesoria-dla-mezczyzn,k009009.html)

 2. DLA TATY PRAWDZIWEGO FANA SPORTÓW – stylowe i zawsze przydatne breloki, które dodatkowo dadzą wyraz jego sportowym pasjom, sprawiając jednocześnie niemałą przyjemność.piłkarz

  (https://www.homebutik.pl/breloki,k009006.html)

 3. DLA TATY MISTRZA GRILLOWANIA – zestaw do grillowania, zestaw do barbecue lub zestaw noży do steków, dzięki którym rodzinne biesiadowanie będzie jeszcze prostsze, a serwowane potrawy jeszcze smaczniejsze.

  (https://www.homebutik.pl/grill,k007008.html)

 4. DLA TATY MIŁOŚNIKA PODRÓŻY MAŁYCH I DUŻYCH – pojemne torby od marki reisenthel, które będą niezastąpionym towarzyszem zarówno długich, egzotycznych wakacji, krótkich wypadów za miasto, jak i podróży biznesowych.

  (https://www.homebutik.pl/torby-kosmetyczki,k009011.html)

 5. DLA TATY CENIĄCEGO RELAKS NA KANAPIE W TOWARZYSTWIE SWOJEGO ULUBIONEGO, SCHŁODZONEGO NAPOJUdesignerski kufel lub szklanka do piwa z podwójną ścianką, które dzięki tej wyjątkowej strukturze pozwolą tacie dłużej cieszyć się smakiem dobrze schłodzonego napoju.

  (https://www.homebutik.pl/?ciag=piw&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

 6. DLA TATY KONESERA BARDZIEJ WYSZUKANYCH TRUNKÓWnalewak z funkcją dekantera, stojak na wino, automatyczny korkociąg LEVERMAN, karafka z dekanterem, a może kompletny zestaw do wina?

  (https://www.homebutik.pl/wino-bar,k011003010,s1.html)

 7. DLA TATY NIEPOTRAFIĄCEGO ROZSTAĆ SIĘ Z PAPIEROSAMI DŁUŻEJ NIŻ NA KILKA MINUT – kieszonkowa popielniczka oraz elegancka papierośnica to idealny zestaw na wypadek nagłej i nieodpartej ochoty na papierosa.

  (https://www.homebutik.pl/?ciag=popielniczka&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search, https://www.homebutik.pl/?ciag=papiero%C5%9Bnica&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

JAK MYŚLICIE, KTÓRA PROPOZYCJA NAJBARDZIEJ TRAFI W GUSTA I ZAINTERESOWANIA WASZEGO TATY?  :)

Reklamy