Nareszcie są! Wymarzone i długo oczekiwane wakacje. Urlopy zaplanowane? Walizki spakowane? Wszystko, co niezbędne do podróży przygotowane? Pieniądze, dokumenty, ubrania, bielizna, buty, kosmetyki, ręczniki, sprzęt elektroniczny…Oprócz tych kilku oczywistych rzeczy dobrze jest spakować do walizki również kilka gadżetów, które sprawią, że podróż  – zwłaszcza ta długa, męcząca – będzie przyjemniejsza i łatwiejsza do zniesienia. Aby zatem mieć pewność, że wszystko już dopięte na ostatni guzik, zajrzyjcie koniecznie do naszej listy rzeczy, które warto zabrać ze sobą na wakacyjny wyjazd.

wakacje

1. ETUI NA KARTY KREDYTOWE / ETUI NA PASZPORT -pieniądze i dokumenty to jedne z najważniejszych rzeczy w podróży. Dobrze jest mieć je zawsze pod ręką. Pamiętać należy jednak, aby przechowywać je w bezpiecznym, zamykanym etui.

2. APTECZKA PODRÓŻNA wyposażona w niezbędne leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, plastry opatrunkowe czy wodę utlenioną.

3. KOSZYK PLAŻOWY – przydatny szczególnie nad morzem czy jeziorem do przeniesienia i przechowania jedzenia oraz napojów. Na gorące, letnie dni dobrym rozwiązaniem będą zwłaszcza kosze wyposażone w materiał termoizolacyjny.

4. SKŁADANY PLECAK MINI MAXI – idealny na długie wycieczki krajoznawcze czy górskie wędrówki.

5. ZESTAW DO MANICURE I SZYCIA, bo jak wiadomo paznokieć na wakacjach złamać się może i guzik od sukienki odpaść też może.

6. ATOMIZER NA PERFUMY – wakacje wakacjami, ale pachnieć ładnie trzeba przy każdej okazji. 100 ml buteleczka z perfumami w podróży bywa mało praktyczna, dlatego idealnym rozwiązaniem będzie atomizer, który zmieści się do każdego bagażu.

7. PUDEŁKO NA KRAWAT – na wakacjach może przytrafić się Wam również zaproszenie na elegancki wieczór lub romantyczna kolacja we dwoje. Krawat w tej sytuacji może okazać się niezbędny, a żeby po trudach podróży nadal dobrze wyglądał dobrze jest przechować go w specjalnym pudełku.

8. MINI PUDEŁKO NA BIŻUTERIĘ – z kolei Panie będą potrzebować zapewne czegoś do bezpiecznego przechowania swoich skarbów takich jak kolczyki, pierścionki czy łańcuszki. Domowa szkatułka może zająć za dużo miejsca, dlatego dobrze postawić na jej mniejszą wersję, zaprojektowaną tak, aby zmieściła się w każdej walizce czy torbie podróżnej.

9. PODUSZKA NA SZYJĘ, która umili długą podróż i pozwoli spokojnie zasnąć, pozwalając łatwiej znieść kilkugodzinny lot lub długą jazdę samochodem.L36836_4.jpg

10. PIERSIÓWKA to niezastąpiony towarzysz podróży nie tylko w przypadku osób bojących się latać, ale także w przypadku tych, którzy po prostu lubią voyage na wesoło.

11. PODRÓŻNA POPIELNICZKA – od nałogu niestety nawet na wakacjach nie odpoczniemy, a ochota na papierosa może przyjść w każdej chwili, dobrze zatem zabrać do podróży kieszonkową popielniczkę.

Lista niezbędnych rzeczy na wakacyjne podróże wydłuża się coraz bardziej? Może warto pomyśleć o większej lub dodatkowej torbie? Reisenthel w tej kwestii jak zwykle niezawodny – allrounder, travelbag czy activitybag chętnie pomogą w pakowaniu :) Wszystkie te wyjątkowe torby i inne gadżety podróżne znajdziecie na https://www.homebutik.pl/w-podrozy,k009008.html.

Nie pozostaje zatem nic innego, jak życzyć udanych i słonecznych wakacji!

MR7009, MT7009

Reklamy