Latem, szczególnie w te dni, kiedy temperatura przekracza 30 stopni, każdy z nas poszukuje ochłody i orzeźwienia. Jedni organizują wyjazdy nad wodę, idą na basen, inni piją dużo zimnych napoi, jedzą lody, włączają wiatraki, stosują zimne okłady. Zresztą – jak wielu ludzi, tak pewnie i wiele sposobów na przetrwanie upalnych dni. Ja też mam dziś dla Was kilka sprawdzonych propozycji i to jakże pysznie orzeźwiających propozycji :) A w ich przygotowaniu pomoże niezawodny TEA-JAY. Sami sprawdźcie! :)

TEA JAY_przepisy-page-004

TEA JAY® z pozoru może i wygląda jak zwykła karafka, ale tak naprawdę to niezwykły ice tea maker, który przy pomocy zaledwie kilku składników takich jak sok, owoce, herbata, kostki lodu- a w opcji „imprezowej” również alkoholu – potrafi stworzyć wyjątkowe kompozycje smakowe. Idealne na upalne dni i letnie summer party :) Poniżej przedstawiam Wam najlepsze przepisy na orzeźwiającą mrożoną herbatę. Wypróbujcie koniecznie :)

(https://www.homebutik.pl/iced-tea-maker-z-probka-herbaty,k011003011,a580.html)

TEA JAY_przepisy-page-007TEA JAY_przepisy-page-008TEA JAY_przepisy-page-009TEA JAY_przepisy-page-010TEA JAY_przepisy-page-011TEA JAY_przepisy-page-012

A JAKI JEST WASZ SPOSÓB NA UPALNE DNI? PODZIELCIE SIĘ Z NAMI! :)

Reklamy