Zapewne wielu z Was nie wyobraża sobie mieszkania bez zielonych, roślinnych akcentów. I nie ma się co dziwić, w końcu kwiaty to doskonały sposób na dekorację niemal każdego pomieszczenia w naszym domu – kuchni, salonu, sypiali, a także tarasu czy balkonu. Kwiaty, jak i wszystkie, inne rośliny doniczkowe, są nie tylko urokliwym uzupełnieniem aranżacji wnętrz, ale również korzystnie wpływają  na nasze samopoczucie.

A_PUR20_w_Phalaenopsis

Wszyscy wiemy jednak, że rośliny w domu to również spore wyzwanie, a niestety nie każdy ma do nich przysłowiową „rękę”. Bywają rośliny bardziej i mniej wymagające, ale wszystkie z nich potrzebują właściwej pielęgnacji, odpowiedniej ilości światła, wilgotności czy nawodnienia. Tym, którzy nie do końca radzą sobie z pielęgnacją roślin, ale także tym, którzy są świetnymi ogrodnikami, ale cenią wyjątkowy design i praktyczne rozwiązania, chciałam zaprezentować donice do zadań specjalnych – donice LECHUZA.

Donice LECHUZA to połączenie najwyższych walorów estetycznych i niezwykłej funkcjonalności, która sprawia, że pielęgnacja roślin staje się tak prosta, jak jeszcze nigdy dotąd. Wszystko dzięki zastosowaniu inteligentnego systemu nawadniania. Dzięki niemu rośliny same pobierają z gleby optymalną dla swojego rozwoju ilość wody i substancji odżywczych. Pewnie nie uwierzycie, ale z tymi wyjątkowymi donicami, rośliny wystarczy podlać raz na kilka, a nawet kilkanaście tygodni! Pielęgnację ułatwia również wkład wewnętrzny, dzięki któremu z łatwością przesadzicie nawet najbardziej okazałe rośliny. Co więcej, donice LECHUZA odporne są na promienie UV i inne czynniki atmosferyczne, dlatego doskonale sprawdzają się jako ozdoba tarasu i ogrodu, a także oczywiście mieszkania. A jak to wszystko działa w praktyce? Sami spójrzcie:

18191_2

15671_415671_3
Jak wspominałam, oprócz aspektów praktycznych, donice LECHUZA wyróżniają się na tle innych donic również wyjątkowym, ponadczasowym designem, który sprawia, że są one doskonałym uzupełnieniem wnętrz w każdym stylu. Przy ich pomocy możecie stworzyć wiele niepowtarzalnych aranżacji roślinnych. Specjalnie dla Was kilka aranżacji. Pamiętajcie – to tylko maleńka próbka możliwości, jakie kryją w sobie donice LECHUZA :)

15743_3

15780_3A_DS40_3_srot_Dracaenacubico_color_s30_white

 

15503_3

14952_3

14950_3

14952_3

A_DLT_srot_Vriesea_v1_PON

A_MiniDLT_TDR10_w_Kraeuter

14986_3

14984_3

A_PURO_20_white_Impatiens

15670_4

15376_4

13340_3

(https://www.homebutik.pl/?ciag=lechuza&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

Reklamy