Bycie Panią Domu to niełatwe zadanie. Codzienne zmagania z licznymi, domowymi obowiązkami i z problemami nie do rozwiązania. Gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie, ogród, zakupy, dzieciaki, zwierzaki… Czasem stajesz już pewnie na głowie, a mimo wszystko ciągle masz wrażenie, że Twoje mieszkanie nadal nie jest tak czyste, jak być powinno.

Zastanawiałaś się czy przypadkiem nie chodzi o ten brzydki zapach, który potrafi ulatniać się niemal z każdego miejsca  w domu i spędzać sen z powiek niejednej Pani Domu? Ubrania zamknięte w ciasnej szafie, brudne naczynia w zmywarce, lodówka pełna jedzenia, nieopróżniony kosz na śmieci, dawno nieczyszczony dywan czy wszędzie unoszący się zapach smażonych potraw i dymu papierosowego. Prawdziwa mieszanka wybuchowa. Ciężko wyeliminować wszystkie nieprzyjemne zapachy, można je natomiast w łatwy sposób zneutralizować. Jak to zrobić?

portrait of young man smelling closeup photo

Nasz sposób na pozbycie się brzydkiego zapachu w mieszkaniu to świece i dyfuzory zapachowe. Jeśli jeszcze nigdy ich nie próbowaliście, koniecznie przetestujcie :) Te domowe zapachy nie tylko zlikwidują nieprzyjemną woń, ale również wprowadzą przytulną atmosferę, zrelaksują i odprężą po ciężkim dniu. Wiadomo – zapachy magiczną mają moc. Zwłaszcza te naturalne, pachnące np. lasem, łąką czy morską bryzą. Kompozycji zapachowych jest tak naprawdę całe mnóstwo. Ja stawiam na luksusową markę Lacrosse, dzięki której wprowadzicie do Waszego mieszkania trochę gorących, hiszpańskich klimatów.

O to i kilka propozycji zapachowych, które odświeżą Wasze mieszkanie, a Wam zafundują niepowtarzalne doznania zmysłowe:

  • odprężająca, delikatna nuta zielonej herbaty i limonkigreentea
  • słodka wanilia wprowadzająca ciepłą, domową atmosferęmadagascar
  •  intensywna, energetyzująca woń czerwonych jagódred berries
  • orzeźwiający zapach bryzy morskiej przywołujący wspomnienie lataocean breeze
  • zmysłowo-erotyczna nuta białego piżma, idealna do sypialniwhite musk
  • owocowe orzeźwienie o zapachu soczystego grejpfrutapompelmo
  • uwodzicielski zapach delikatnej orchideiorchid
  • orientalna nuta drewna i ziaren tonkowcawood tonka

Zaintrygowały Was te wyjątkowe kompozycje zapachowe? Pozostaje je zatem przetestować! Wszystkie znajdziecie na https://www.homebutik.pl/zapachy,k011006.html.

A może już macie swoje ulubione domowe zapachy? Albo inne sprawdzone pomysły na pozbycie się nieprzyjemnego aromatu z mieszkania? Podzielcie się z swoimi sposobami i zainspirujcie innych :)

Reklamy