Domowe obowiązki to jedno. Praca zawodowa i związane z nią wyzwania – drugie. Jednym z takich wyzwań jest wybór prezentu dla partnera biznesowego. Musi on być dobrze przemyślany, niezbyt osobisty, nie za drogi i nie za tani, taki aby wywarł pozytywny wpływ na relacje biznesowe. W końcu nasi kontrahenci, pracownicy, a tym bardziej szefowie zasługują na ekskluzywny prezent, można by wręcz powiedzieć – prezent z kategorii VIP. Takie też są gadżety biznesowe marki Philippi. Designerskie, pełne elegancji i zaskakujące formą. Poniżej mam przyjemność zaprezentować Wam best of the best wśród oryginalnych prezentów biznesowych.  

Co zawsze sprawdza się jako prezent biznesowy? Długopis i notatnik. Oczywiście nie mówimy tu o zwykłym plastikowym długopisie czy notatniku a’la zeszyt szkolny. Na takie okazje powstała ekskluzywna seria długopisów DOUX z naturalnego drewna i wyposażona w skórzane etui oraz seria eleganckich organizerów TOM.

 tomy(https://www.homebutik.pl/?ciag=organizer+z+notesem&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)doux(https://www.homebutik.pl/?ciag=+d%C5%82ugopis+doux&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

W roli prezentu biznesowego doskonale sprawdzi się również drobny gadżet na biurko. Ważne, żeby przede wszystkim był praktyczny. Oryginalny design również może zrobić wrażenie na Twoim partnerze biznesowym. Wszystko to mają w sobie unikatowe i pełne klasy produkty takie jak: przycisk do papieru z magnesem na spinacze w kształcie auta, stoper do wizytówek i notatek SUN&MOON czy ekspozytor karteczek STONES.

(https://www.homebutik.pl/na-biurko,k006001,s2.html)

A może mała, elegancka rzecz, niekoniecznie na biurko? Ciekawie prezentuje się brelok-zegarek VICTORIA oraz klip na pieniądze THREESOME. Piękno, prostota i użyteczność  w jednym.

(https://www.homebutik.pl/klip-na-pieniadze-3-w-1,k009003,a2742.html, https://www.homebutik.pl/philippi-p286001-brelok-zegarek-victoria-nikiel-chrom-7-cm,k009006,a8018.html)

Jeśli natomiast chcecie zaskoczyć swoich partnerów biznesowych czymś naprawdę wyjątkowym, a zarazem zabawnym, warto pomyśleć o kulkach antystresowych MALO, kuli decyzyjnej czy długopisie z decydentem. To świetne rozwiązanie dla wszystkich zestresowanych i stojących przed trudnymi wyborami wilków biznesu.

(https://www.homebutik.pl/biznesowe,k009003,s2.html)

Reklamy