30 września swoje święto będą mieć nasi kochani Panowie. Dzień Chłopaka może i nie jest jeszcze tak popularnym świętem jak Dzień Kobiet, ale z pewnością warto obdarować w tym dniu swojego mężczyznę, choćby drobnym upominkiem. Jeśli macie ochotę, oczywiście możecie sprawić mu także i większy prezent. Mam dla Was kilka pomysłów na prezent, ten mały, jak i ten duży. Kto wie, może właśnie, na któryś z nich czeka Twój mężczyzna? :)

Na początek kilka wyjątkowych propozycji od marki Philippi. Co powiecie na:

ekskluzywne spinki do mankietów MY INITIALS z inicjałami Twojego mężczyzny;initials(https://www.homebutik.pl/?ciag=initials&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

brelok samochód – doskonały prezent dla fanów motoryzacji;

(https://www.homebutik.pl/breloki,k009006.html)

eleganckie etui DOUX na smartfon lub tablet;117002_117003_117004_doux_huelle(https://www.homebutik.pl/?ciag=doux&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

HORST – wielofunkcyjne narzędzie, z którym nie rozstaje się żaden zapalony majsterkowicz?

135002_horst_taschenwerkzeug(https://www.homebutik.pl/philippi-p135002-narzedzie-wielofunkcyjne-horst-8×2-5-cm-stal-nierdzewna,k009009,a8355.html)

Z kolei jeśli Wasz mężczyzna jest częstym organizatorem domówek i szukacie dla niego czegoś zabawnego, a jednocześnie praktycznego zajrzyjcie do oferty marki PO:. Będziecie mogły zaskoczyć swojego mężczyznę kolorowymi znacznikami do drinków, kapslami do butelek czy korkami do wina. A jeśli uważacie, że Wasz mężczyzna zasługuje na coś więcej, zabawne gadżety możecie uzupełnić zestawem barowym Nuance.

(https://www.homebutik.pl/wino-bar,k011003010,s2.html)

Dobrym pomysłem na prezent dla Waszych ukochanych Panów, zwłaszcza na nadchodzące, chłodne wieczory będzie również butelka termiczna 2GO (uwaga! utrzymuje temperaturę nawet przez kilkanaście godzin) czy uroczy kociak w postaci rozgrzewającej poduszki na szyję.

(https://www.homebutik.pl/?ciag=termiczna&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

Mamy również propozycję od Black+Blum dla panów lubiących dobrze zjeść. Dobrze, dużo i często :) No właśnie, co najlepiej sprawdzi się w przypadku Pana Łasucha? Oczywiście pojemnik na lunch – na kanapkę, na sałatkę, na zupę, na ciastko, a nawet na ziemniaki ze schabowym. Wasz Łasuch na pewno będzie zadowolony, zwłaszcza jeśli to Wy zadbacie o odpowiednie wyposażenie jego lunch box-ów :)

(https://www.homebutik.pl/?ciag=black%2Bblum&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

Reklamy