Dzisiaj chciałabym Wam podrzucić kilka pomysłów na aranżację przedpokoju (czy też jak niektórzy wolą – hallu) i na elementy wyposażenia, jakie powinny się w nim znaleźć. Temat wydaje się prosty, jednak często zapominamy o przygotowaniu odpowiedniej koncepcji na jego aranżację, w rezultacie czego przedpokój staje się swoistą graciarnią. A tego chyba byśmy nie chcieli. W końcu to właśnie przedpokój jest pierwszym miejscem, na które zwracają uwagę nasi goście. Wizytówka domu musi być odpowiednio urządzona i uporządkowana. Mam nadzieję, że moje wskazówki ułatwią Wam to zadanie.

Z bardziej istotnych elementów w przedpokoju warto na pewno umieścić kilka porządnych wieszaków lub specjalną listwę z wieszakami. Przy większej powierzchni przedpokoju w grę wchodzi również elegancki stojak na ubrania. A jeśli wolicie bardziej designerskie rozwiązania to proponuję kolorowe wieszaki ścienne w kształcie gwoździ lub zakręcone WAVE od marki J-ME. Ciekawym rozwiązaniem są także wieszaki ze schowkami na klucze i półkami jak np. SPHERE, ARC czy PEAKS.

05758_function-2

arc_hook__shelf_insitu_2(https://www.homebutik.pl/wieszaki,k011005001.html)

Oprócz wieszaków na ubrania mogą przydać się również wieszaki na klucze lub w bardziej bezpiecznej opcji – zamykane skrzynki na klucze.

atmo_68234

(https://www.homebutik.pl/na-klucze,k011005003.html)

W przedpokoju przydać mogą się również wszelkiego typu półki, listwy i stojaki na buty. Osobiście urzekły mnie zabawne, kolorowe FOOTPRINT -y :) Ale nowoczesne, funkcjonalne listwy i stojaki również świetnie zaprezentują się w każdym wnętrzu. footprint_shoe_rack

(https://www.homebutik.pl/?ciag=na+buty&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

W co jeszcze warto wyposażyć przedpokój? Oczywiście w lustro – tradycyjne, duże, w ładnej oprawie lub może nieco fantazyjne, podzielone na kilka części i o oryginalnym kształcie. Przydać może się również parasolnik, szczególnie jeśli domownicy mają skłonności do zawieruszania w domu swoich parasoli :) Nie można zapomnieć również o elementach stricte dekoracyjnych: bukiet kwiatów w wazonie lub donica z okazałą rośliną, modny napis ścienny, obraz, plakat czy rodzinna fotografia oprawiona elegancką ramką.

aranzacja-34ds-l71-2

18185_3

home2-1_2(https://www.homebutik.pl/przedpokoj,k011005.html)

A Wy jakie macie propozycje na aranżacje przedpokoju? :)

Reklamy