Święta tuż, tuż. W domach powoli zaczynają zatem królować świąteczne dekoracje. Jak co roku urokliwe choinki, aniołki, renifery, śnieżynki i tym podobne elementy dekoracyjne wprowadzą w nasze domowe przestrzenie tę wyjątkową, niepowtarzalną atmosferę. Jeśli jednak w tym roku brakuje Wam pomysłów na świąteczną dekorację, kilka praktycznych porad i dawkę inspiracji znajdziecie poniżej :)

Oczywiście centralny punkt dekoracyjny w okresie świąt Bożego Narodzenia stanowi choinka z całym wachlarzem możliwości jej „ubrania”. Żywa lub sztuczna. Wielokolorowa lub stonowana. Z bombkami lub z ręcznie robionymi ozdobami. Ze słodyczami lub z suszonymi owocami. Z łańcuchami lub bez. Z gwiazdą na szczycie lub ze strojnym szpicem.

170014_lucia_weihnachtsbaum_mood1

Dużą popularnością cieszą się również świąteczne stroiki i wiszące girlandy. Najczęściej w towarzystwie bombek, świec, dzwoneczków, kokard i szyszek.

swiateczne-236001

Kolejnymi z elementów dekoracyjnych, które w istotny sposób wpływają na świąteczną atmosferą są wszelkiego typu świece, świeczniki, lampiony, łańcuchy świateł itp. Na te kilka dni w roku możemy nieco pofantazjować i rozświetlić nimi cały dom, ogród, taras i co tam tylko jeszcze zechcemy. 123101102-mood_noel

123102-function_noel

Bożonarodzeniową dekorację domu warto uzupełnić dodatkowymi elementami takimi jak ozdoby w postaci aniołków, śnieżynki, świąteczne zawieszki, napisy ścienne czy kule śnieżne. A pod choinką tradycyjna szopka, najlepiej własnoręcznie przygotowana. Nie zapomnijcie też oczywiście o wielkich, czerwonych skarpetach, w których św. Mikołaj zostawi Wam wymarzone, świąteczne prezenty :)

(https://www.homebutik.pl/?ciag=%C5%9Bwi%C4%85teczne&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

 

 

Reklamy