Już niebawem 21 i 22 styczeń, a to oznacza, że najwyższy czas pomyśleć o prezentach na Dzień Babci i Dziadka. Jeśli wydaje się Wam, że daliście już swoim dziadkom wszystkie możliwe prezenty i tym razem szukacie czegoś naprawdę wyjątkowego, zapraszam do dzisiejszego postu po nowe inspiracje :)

PREZENT DLA BABCI

Przy wyborze prezentu dla Babci w pierwszej kolejności warto wziąć pod uwagę praktyczny gadżet do kuchni, który przyda się każdej królowej kuchni. Może to być np. niezastąpiona rękawica kuchenna, foremka na słodkie wypieki, retro pojemnik na przyprawy lub rozgrzewający zestaw do herbaty.

Jeśli chcecie natomiast, aby Waszą Babcię zawsze otaczała w domu przyjemna atmosfera, możecie podarować jej świecę zapachową lub dyfuzor o subtelnym, kwiatowym zapachu. Można się również skusić na żywy element dekoracyjny w postaci kwiatów w oprawie delikatnego wazonu. A dla ukojenie nerwów pozytywka z nastrojową melodią.

Z kolei Babcia o sentymentalnej duszy ucieszy się z kolażu fotografii swoich wnucząt czy też spersonalizowanego gadżetu takiego jak np. brelok-serce.

Listę moich top prezentów dla Babci zamyka modna peleryna, która szczególnie przydać się może Babci miłośniczce podróży i długich spacerów.

dzien-babci1. Brelok Serce, Philippi
2. Wazon Jil, Philippi
3. Pojemniki kuchenne Retro, Jamie Oliver
4. Zestaw do herbaty Evo-Song, PO: Selected
5. Pozytywka Angelo, Philippi
6. Foremki na muffinki, Pavoni
7. Dyfuzor i świeca Orchid, Lacrosse
8. Ramka na zdjęcia Four, Philippi
9. Rękawice kuchenne, Vialli Design
10. Peleryna mini-maxi baroque taupe, reisenthel

(https://www.homebutik.pl/dla-niej,k008.html)

PREZENT DLA DZIADKA

Dla mnie zdecydowanym numerem jeden wśród tegorocznych prezentów dla Dziadka jest zestaw do pielęgnacji wąsów. Z typowo męskich gadżetów sprawdzi się również piersiówka, zestaw do wina lub zestaw do cygar.

Dziadkom nie wyobrażającym sobie dnia bez codziennej prasówki przyda się z pewnością elegancki gazetnik do porządkowania codziennej prasy. Dobrym pomysłem są również zestawy hobbystyczne takie jak np. zestaw do golfa.

A może macie Dziadka biznesmena? Sprawdźcie, bo może właśnie potrzebuje nowej aktówki, teczki lub pokrowca na sprzęt multimedialny.

Dziadkowi, podobnie jak i Babci możecie podarować aromatyczną święcę, ale tym razem o zdecydowanie bardziej męskim zapachu, pelerynę w stonowanym kolorze lub męski brelok np. z zegarem.

dzien-dziadka1. Piersiówka w skórze Giorgio, Philippi
2. Zestaw do wina, Legnoart
3. Peleryna mini-maxi black, reisenthel
4. Aktówka na dokumenty Giorgio, Philippi
5. Zestaw do pielęgnacji wąsów Mustache, Philippi
6. Zestaw do cygar Churchill, Philippi
7. Brelok zegarek Victoria, Philippi
8. Dyfuzor i świeca Wood&Tonka, Lacrosse
9. Zestaw do golfa Alegro, Philippi
10. Gazetnik Amplesso, Philippi

(https://www.homebutik.pl/dla-niego,k009.html)

 

Reklamy