Niebawem 14 luty, a to oznacza, że najwyższy czas pomyśleć o walentynkowych prezentach. Macie już pomysł na to, czym w tym roku zaskoczyć swoją drugą połówkę? Może nie zdajecie sobie z tego sprawy, ale opcji jest całkiem sporo – poczynając od tych tradycyjnych takich jak romantyczna kolacja, kino, kwiaty, serduszka, a kończąc na tych bardziej oryginalnych jak skoki na bungee czy wieczory pełne sportowych emocji. Oczywiście liczy się przede wszystkim to, aby sprawić odrobinę przyjemności ukochanej osobie i znaleźć dla niej trochę więcej czasu niż zwykle. Tym, którzy jeszcze się nie zdecydowali polecam zajrzeć do dzisiejszego walentynkowego poradnika prezentowego :)

Propozycja nr 1

Tradycja, romantyczna kolacja przy świecach, z butelką szampana, bukietem czerwonych róż i nastrojową muzyką. Można zaprosić ukochaną/ukochanego do eleganckiej restauracji lub przygotować kolację w domu, w końcu jak to mówią – przez żołądek do serca :)

123145-mood2_CALLAMPA

Propozycja nr 2 

Jeżeli obydwoje lubicie kulturalne wieczory, bilety do kina, teatru czy na koncert ulubionego zespołu na pewno będą trafionym prezentem.

Propozycja nr 3 

Nie dla wszystkich jednak kulturalne wieczory będą dobrym pomysłem na spędzenie walentynek. Inni wolą nieco bardziej ekstremalne wrażenia. W takim wypadku warto zabrać drugą połówkę na emocjonujące wydarzenie sportowe, ściankę wspinaczkową czy do parku rozrywki. Kto wie, może skusicie się nawet na lot balonem lub skok na bungee. Pamiętajcie tylko nie poświęcajcie się zbytnio – Walentynki są dla Was dwojga i prezent, na który postawicie musi Wam obojgu sprawić przyjemność :)

Propozycja nr 4

Nie ma co ukrywać, że biletami na sportowe atrakcje zachwycona będzie przede wszystkim płeć męska. Panowie mogliby natomiast pomyśleć o tym, aby zaprosić swoje partnerki na romantyczny weekend w SPA, albo przynajmniej popołudnie w SPA :) Zresztą sądzę, że relaksujące masaże, kąpiele i zabiegi sprawią przyjemność obojgu.

spa

Propozycja nr 5

Niestety bywa i tak, że nie zawsze mamy czas, aby zabrać gdzieś swoją drugą połówkę. W takiej sytuacji sprawdzi się bardziej „materialny” prezent. Oczywiście nikt nie powiedział, że nie może on być również miłym uzupełnieniem romantycznej kolacji czy wypadu za miasto :) Co zatem można jeszcze podarować ukochanej osobie z okazji Walentynek? Paniom na pewno tradycyjny bukiet kwiatów, czekoladki, może coś z biżuterii. Na Walentynki doskonale sprawdzają się również osobiste prezenty. Może to być np. kolaż Waszych wspólnych zdjęć, brelok z grawerem lub z miejscem na fotografię. W walentynkowy klimat wpisują się również poduszki, kubki, koszulki, dekoracje i inne tego typu gadżety sygnowane sercami i czułymi wyznaniami. Banalne? Może i tak, ale czyż nie miło byłoby obdarować ukochaną osobę, a zarazem i otrzymać taki uroczy upominek? :)

walentynki

(https://www.homebutik.pl/walentynki,k015.html)

Reklamy