W związku z nowymi przepisami dotyczącymi opłat za foliowe, jednorazowe siatki, zakupy dla wielu z nas stały się nieco uciążliwie. Zastanawialiście się sami, ile już wydaliście od początku roku na bezużyteczne foliowe woreczki? W końcu każdy z nas robi zakupy praktycznie codziennie, choćby nawet te drobne. I większość z nas wychodzi z tych zakupów z foliową siatką…Chyba zatem najwyższy czas na zmianę zakupowych nawyków i postawienie na ekologię (i oczywiście oszczędność ;)). 

mini-maxi-shopper_marine-dots_azure-dots_reisenthel_Print_PE_01

Z pomocą przychodzi nam w tym marka reisenthel, która foliowe siatki proponuje zastąpić modnymi i stylowymi torbami zakupowymi z serii mini-maxi. A oprócz tego niezwykle funkcjonalnymi torbami – każdą z nich z łatwością złożysz do niewielkich rozmiarów i wrzucisz do torebki czy kieszeni, tak aby móc mieć ją zawsze przy sobie, nawet w przypadku nieplanowanych zakupów.

mini-maxi-shopper-pocket_assorted_reisenthel_Print_PE_01

Powodów, dla których warto zamienić foliowe siatki na torby zakupowe mini-maxi  jest jednak znacznie więcej. O to i kilka z nich:

  1. Możliwość wielokrotnego użytku. W przeciwieństwie do zwykłych siatek, które z reguły już po pierwszych zakupach nie nadają się do użytku, torby mini-maxi możemy wykorzystać wielokrotnie.
  2. Ekologia. Wykorzystując torby mini-maxi, przyczyniamy się w znaczny sposób do ograniczenie zużycia szkodliwych dla otoczenia foliowych siatek.
  3. Oszczędność. Dzięki siatkom mini-maxi nie musisz płacić za każdym razem za foliowe woreczki.
  4. Funkcjonalność. Dzięki łatwej możliwości złożenia siatek mini-maxi do niewielkich rozmiarów, możesz mieć je zawsze pod ręką.
  5. Duża pojemność. Siatki mini-maxi doskonale sprawdzą się na małych, jak i dużych zakupach.
  6. Wysokiej jakości wykonanie. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości tkaniny, siatki mini-maxi są bardzo trwałe i odporne na rozdarcia.
  7. Szeroki wybór wzorów. Gładkie, w groszki, w kwiaty,  pastelowe, kolorowe – siatki mini-maxi z łatwością dopasujesz do każdej stylizacji.
  8. Uniwersalny charakter. Siatki mini-maxi są dla każdego – i dla pani i dla pana, i dla małego i dla dużego.

Brzmi zachęcająco? To na koniec jeszcze mały przegląd wzorów, dla niezdecydowanych :)

 

PS. W ofercie marki reisenthel, oprócz prezentowanych w dzisiejszym poście siatek zakupowych, znajdziecie także równie stylowe kosze i wózki zakupowe oraz inne praktyczne torby zakupowe. Warto sprawdzić: https://www.homebutik.pl/zakupy,k013.html :)

mini-maxi-shopper_fifties-black_ruby-dots_reisenthel_Print_PE_01