Niebawem Dzień Mamy. Czy zastanawialiście się już, jaki prezent sprawicie w tym roku swoim najwspanialszym na świecie mamom? Skłaniacie się bardziej ku tradycyjnym rozwiązaniom jak czekoladki i kwiaty, czy może jesteście zwolennikami bardziej wyszukanych prezentów? Jeżeli Dzień Matki to dla Was okazja do obdarowania mamy wyjątkowym prezentem, ale jak zwykle macie problem z jego wyborem, zajrzyjcie do naszego poradnika prezentowego, w którym podsuwamy kilka pomysłów na idealny prezent z okazji Dnia Matki.

 

ELEGANCKI, SKÓRZANY GADŻET, KTÓRY UPORZĄDKUJE JEJ NIEZBĘDNE AKCESORIA

Jeśli Wasza mama wiecznie narzeka na bałagan w torebce i na to, że nigdy nic nie może w niej znaleźć, to doskonałym prezentem będzie dla niej stylowy organizer, który pomoże jej uporządkować akcesoria do makijażu, niezbędne lekarstwa, dokumenty czy inne drobiazgi. W tej roli świetnie sprawdzi się np. funkcjonalne pudełko na przybory kosmetyczne Donatella lub etui na karty i dokumenty Giorgio.

11. Pudełko na przybory kosmetyczne Donatella (Philippi) 
2. Etui na karty i pióro Alegro (Philippi) 
3. Mini pudełko na biżuterię Donatella (Philippi)
4. Mini apteczka Giorgio (Philippi)
(https://www.homebutik.pl/dla-niej,k008.html)

MODNY DODATEK, KTÓRY ODŚWIEŻY JEJ GARDEROBĘ

Mamy często narzekają również na to, że nie mają co na siebie włożyć i w czym pokazać się w towarzystwie. W tej sytuacji dobrym rozwiązaniem będzie modny dodatek, który nada blasku codziennym stylizacjom. Świetnie sprawdzi się np. kolekcja baroque taupe od marki reisenthel. 

25. Zestaw podróżny Beige dots (reisenthel)
6. Torby baroque taupe (reisenthel)
7. Koszyki nestbasket (reisenthel)
(https://www.homebutik.pl/dla-niej,k008.html)

AROMATERAPIA, KTÓRA ZADBA O CHWILE RELAKSU

Na co jeszcze zdarza się narzekać naszym mamom? Na zapracowanie, przemęczenie i brak czasu. Kilku chwil wytchnenia i relaksu możecie im dostraczyć, zapewniając domową aromaterapię w postaci dyfuzora lub kominka wypełnionego ich ulubionym zapachem.

3

8. Dyfuzor zapachowy Le gardin de Julie (Ambient Air)
9. Świece zapachowe Lacrosse (Ambient Air)
10. Kominek zapachowy Aroma (Leonardo)
(https://www.homebutik.pl/zapachy,k011006.html)

STYLOWY DODATEK DO SALONU, O KTÓRYM ZAWSZE MARZYŁA

A może Wasza mama narzeka na niemodne, przestarzałe wnętrza w swoim mieszkaniu? Z pewnością sprawi jej przyjemność stylowy dodatek do salonu taki jak choćby funkcjonalna etażerka Joanna czy niezwykle elegancki świecznik Nero.

dzien mamy 1

11. Etażerka Joanna (Philippi)
12. Świecznik Nero (Blomus)
13. Kolekcja Colora (Blomus)
14. Taca Liść (Legnoart)
(https://www.homebutik.pl/do-domu,k008004.html)

PRAKTYCZNE AKCESORIA KUCHENNE, KTÓRE UŁATWIĄ JEJ CODZIENNE OBOWIĄZKI

Jeśli natomiast Wasza mama większość czasu spędza w kuchni i narzeka na brak niezbędnego wyposażenia albo na to, że jej ulubiony sprzęt wiecznie się psuje, podarujcie jej praktyczny gadżet kuchenny, który ułatwi jej codzienne obowiązki. Może Wasza mama potrzebuje właśnie nowego zaparzacza do kawy albo profesjonalnego zestawu narzędzi kuchennych?

dzien mamy 2

15. Zaparzacz z filtrem Graneo (Blomus)
16. Zestaw noży Wave (Philippi)
17. Zestaw cukierniczka i mlecznik Ring (PO: Selected)
18. Zestaw narzędzi Elevate (Joseph Joseph)
(https://www.homebutik.pl/do-kuchni,k008005.html)