Czerń kojarzy się z elegancją, klasą, czymś ponadczasowym i znakomicie współgrającym z innymi barwami. To właśnie dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi, czerń stała się w tym sezonie jednym z wyróżniających się trendów wnętrzarskich. Wnętrza z nutą czerni nabierają bowiem nowoczesnego charakteru i klimatu luksusu. Czarne elementy dekoracyjne stanowią doskonałe uzupełnienie minimalistycznych wnętrz, ale również w tych tradycyjnych będą prezentować się imponująco. Świetnie sprawdzą się w kuchni, w salonie czy w łazience. I dzisiaj właśnie na tym ostatnim pomieszczeniu chciałabym się skupić i zaprezentować Wam nową, czarną serię łazienkową Modo od marki Blomus. 

Blomus_0048

Głęboka, intensywna czerń to znak rozpoznawczy serii Modo. Kolor to jednak nie jedyny jej atut. Seria ta zasługuje na wyróżnienie również ze względu na swoje wykonanie. Produkty pokryto bowiem specjalną warstwą tytanu, która daje gwarancje najwyższej ochrony przed zarysowaniem, korozją i innymi czynnikami zewnętrznymi, co jak wiadomo w przypadku akcesoriów łazienkowych jest niezwykle ważne. Seria Modo świetnie wpisuje się w najnowsze trendy również dzięki swojej funkcjonalności oraz prostej, ponadczasowej formie.

Blomus_0107

Mówiąc o akcesoriach łazienkowych Modo, nie sposób nie wspomnieć również o nowej wersji kultowych już stojaków Menoto. W tym sezonie pojawiły się one w nowej, czarnej odsłonie, nie tracąc oczywiście nic ze swojej dotychczasowej funkcjonalności. Wraz z serią Modo tworzą idealny duet, który doskonale wypełni Wasze wnętrza nadając im elegancji i luksusowego charakteru.

 

Blomus_0084

Akcesoria łazienkowe Modo oraz stojaki Menoto znajdziecie na https://www.homebutik.pl/?ciag=czarna+seria&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search.