Ciepłe, matowe tony, inspiracje naturą, etniczne motywy, blask złota i projekty kojarzące się z domową atmosferą – tak w skrócie można opisać to, co na sezon 2019/2020 przygotowała dla nas marka Philippi. Z całą pewnością z tą kolekcją warto zapoznać się bliżej – świetnie wpisuje się ona w jesienny klimat i w najnowsze trendy wnętrzarskie. 

Fani marki Philippi mogą być może nieco zaskoczeni nowym kierunkiem, w jakim w tym sezonie obrali sobie projektanci. Postanowiono bowiem ocieplić wizerunek, wzbogacając chłodny, purystyczny design lekkimi, pełnymi wdzięku formami. Według nas jest to jednak bardzo dobry kierunek! Dzięki temu powstała między innymi urzekająca, czarna seria NEGRETTO czy rustykalne misy OUTBACK. Nie brakuje również kolorów ziemi dających poczucie spokoju i odzwierciedlających harmonie z naturą, czego dobrym przykładem są serie LOB i KOODOO. Uwieńczenie całości stanowi natomiast motyw złota, który uznany został za jeden z głównych trendów tego sezonu i który doskonale wpisuje się w aurę jesienno-zimowych wieczorów.

Pozostaje zatem jedynie zaprosić na mały przegląd jesiennych must have od marki Philippi.

Seria Negretto

Wyjątkowe, pełne elegancji czarne akcesoria Negretto to połączenie szlachetnego metalu z elegancką powłoką, częściowa proszkowaną, częściowo emaliowaną. Całość tworzy niesamowity efekt wizualny.

(https://www.homebutik.pl/?ciag=negretto&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

Seria Outback

Równie imponująco prezentuje się seria Outback. Rustykalne, aluminiowe misy i wazony o charakterystycznej młotkowanej strukturze nawiązują swoim designem do afrykańskich tradycji.

(https://www.homebutik.pl/?ciag=outback&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

Serie Koodoo i Lob

Serie Koodoo i Lob to bezpośrednie nawiązanie do natury. Prosty, ciepły design, barwy ziemi i wykonanie ze stali malowanej proszkowo w subtelny sposób oddają harmonie otaczającego nas świata.

(https://www.homebutik.pl/?ciag=koodoo&cena_od=&cena_do=&przyciskz=&search-type=0&action=search)

Dekoracje w odcieniu złota

W chłodne, jesienne wieczory doskonale sprawdzą się również złote dodatki, które wprowadzą ciepłą atmosferę, dodając jednocześnie wnętrzom splendoru. Tutaj Philippi ma dla nas kilka propozycji. Są to między innymi efektowne i funkcjonalne świeczniki Opulenza oraz Kagali, a także misy Brass i Platter.

Luanda, Giuglia, Carla

Na koniec warto zwrócić uwagę jeszcze na trzy oryginalne projekty, które świetnie uzupełnią jesienne aranżacje. Elegancji dodadzą wazony Carla, przytulny klimat wprowadzą lampiony Luanda, a nutę tajemniczości wazony Giuglia.

 

I jak Wam się podoba nowa kolekcja od marki Philippi? :)